Evden Eve Taşınırken Etiketleme Yapınız

Bursa nakliyat

Evden eve nakliyat sürecinin iyi geçmesi iyi bir planlama yapmanıza bağlıdır.

Eşyalarınızı ne kadar iyi paketler ve farklı gruplar halinde paketler iseniz taşınma sonrası tüm kolileri açmadan hangi eşya hangi kutuda kutulara yapıştırdığınız etiketler ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Böylece sadece ihtiyacınız olan kolileri sırayla açar evde çok fazla bir karışıklık çıkarmadan tüm kolileri açmış olursunuz.

Eğer bu kolilere içindekilere ve gideceği odaya ilişkin notlar almaz iseniz taşınmadan sonra ihtiyacınız olan eşyayı bulmak çok zorlaşacak ve evin çok fazla dağılması da ayrı bir baş ağrısı olacaktır.

Bursa nakliyat evden eve
Bursa nakliyat evden eve
Bursa nakliyat şirketleri
Bursa nakliyat şirketleri

Etiketler ayrıca kolileri taşıyan evden eve Bursa nakliyat firması içinde bu kolileri nasıl taşıyacakları veya kamyona yüklerken nasıl yükleyecekleri hakkında bilgi verir.

Bu bilgiler eşyanın zarar görmesini engellemek için çok önemlidir.

Bu koli etiketlerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için kolileme yaparken ihtiyaç duyacağınız “dikkat kırılabilir” başta olmak üzere oda kolileri içinde hazırladığımız etiketleri yazdırıp kolilere yapıştırabilirsiniz.

Oda etiketlerini taşınırken yeni evdeki odaların kapılarına yapıştırarak ta nakliyat firmanıza hangi eşyanın hangi odaya gideceği konusunda yardımcı olabilirsiniz.

Bursa nakliyat firmaları
Bursa nakliyat firmaları
Bursa lojistik firmaları
Bursa lojistik firmaları

YENİ TOROS NAKLİYAT

Asansörlü & Sigortalı Hizmet

Evden Eve Taşıma

Nakliyat,depolama,paketleme ve taşıma hizmetlerini profesyonel ekiplerimiz ve donanımlı araç filomuz eşliğinde yapmaktayız.

Fiyat İste